Anin deníCZek

Jak se nám žije po transplantaci jater

Hamburg-Blog

20. června 2006 - Druhé sezení u psychologa a Jitčiny -náctiny

Dnes zase svítí sluníčko tak, že se nám ven nechce. Ráno mi volala na recepci paní Geise, že se teda těší na tu půl jednu u toho psychologa. Já na to, že dnes to přece být nemá, že je termín druhé psychoanalýzy a komise až ve čtvrtek. Nevěřila vlastním uším a pronesla něco politicky nekorektního na adresu... (pokračování)
německé spolehlivosti. Věc se tedy má tak, že kdyby mně paní Geise ve své dobré vůli nezavolala, vůbec bych nevěděl, že se termín ze čtvrtka přesunul na úterý. Nikdo z mezinárodního oddělení se mě nesnažil kontaktovat a tuto drobnost mi sdělit, i když na mě mobil mají a už mi i několikrát v minulosti volali. Tak jsme to odmávli a domluvili si schůzku na adrese, kde dotyčný psycholog provádí své temné řemeslo. Holky se rozhodly zůstat doma, protože výslechu se stejně účastnit moje žena nesmí stejně tak, jako tomu bylo v prvním sezení.

Zatímco já se poflakoval u psychologa, na pokoji se tvrdě pracovalo ;-)

GPS mě dovedla na místo s metrovou i minutovou přesností. Pan psycholog byl opět velmi zvláštní člověk, který nám v celém horkém dni ve svém podkroví ani sklenku vody nenabídl. Zpovídání se neslo ve stejně otravném duchu, jako minule. Chtěl slyšet to stejné a tak jsem mu to stejné odvykládal znovu. Opět to zabralo jedenapůl hodiny, ale nebyl jsem z toho následně už tak rozhozený. Asi jsem věděl, do čeho jdu a otázky typu "Co budete dělat, když Vaše dcera umře?" či "Jaký máte pocit z toho, že můžete umřít Vy?" mě už moc nebraly.

S paní Geise jsme poté ještě trochu splkli před domem a potom se rozjeli každý po svém.

Na cestě domů jsem ještě zastavil u květinářství a koupil kytici malých růží a ve vedlejším obchůdku takový jablečno-mandlový sladký pseudodortík. Díky tomu jsem byl dobře vyzbrojen na Jitčiny -náctiny a hrnul jsem se do McDonálda.

Naše pupeční šňůra s vámi

Jitka po kondolenci pronesla něco v tom smyslu, že to je první kytička, kterou ode mě dostává, což je pochopitelně nesmysl, ale u žen se v této oblasti nebezpečně krátká paměť tak nějak musí tolerovat. Kvazidortík taky chutnal fajnově, ale moje milá peče levou zadní lepší. Jitka si už svůj dárek vybrala v únoru, kdy dostala speciální polyfunkční švýcarský nožík do své kabelky, po němž velmi toužila.

Zbytek dne jsme trávili odpočinkem na pokoji, neb venku řádí jasmínový pyl, který nás spolehlivě na počkání vyřazuje z provozu.

Anině se asi prořezává druhý zoubek, tak má trochu živé sny, ze kterých se často budí s pláčem. Ruku má v puse prakticky pořád. Jinak ale je v pohodě, bříško neroste a ani teplota za poslední týdny nebyla.

My s Jitkou jsem trochu nervóznější od okamžiku, kdy nám sdělili přesný termín operace. To se dá asi snadno chápat. Jsme si vědomi příčiny naší nervozity a snažíme se ji držet pod kontrolou :-)

To je pro dnešek vše odsud z Humburgu, tak zatím PAPEC, děcka!

Poslední komentáře
01.03.2017 14:31:39: vaše dedra - oficiální stránky - vaše dedra - oficiální stránky.
03.04.2014 12:11:24: www.kosmetika-sleva.cz Uvítáte slevu 23% na kosmetiku? Registrujte se k Oriflame. Oriflame-přírodní ...
11.07.2012 16:51:29: www.oriflame-kromeriz.cz oriflame.cz
22.06.2006 12:14:02: Ahojky!Pridavam se a preji vsechno nejlapsi k narozeninam!Hlavne to zdravicko a pohodu, ikdyz to ted...
 
(c) 2007 Aňa a její jaterní rota