Anin deníCZek

Jak se nám žije po transplantaci jater

Hamburg-Blog

9. července 2006 - Co den dal a vzal

Rovnováha muší bejt je zlaté pravidlo života, ale když tak koukám, byl dnešek dnem darů, ale snad si na něco chybějícího vzpomenu, než článek dopíši.

   Aniny hadičky mizely jak jarní sníh, teď v podvečer se na stojanu tiše krčil jen jeden pár prázdných držáků Stala se volnější, přímo jako z řetězu utržená, a důsledkem bylo umožnění procházky. Pravda, jedna krabice s hadičkou dolu do kočárku umístěna pro jistotu byla, aby Ani to s tou volností nepřehnala. Za silných poryvů větru se vykročilo na půlhodinovou okružní jízdu ulicemi lemovanými pečlivě udržovanými zahradami v přírodním stylu. Aňa od prvního drncnutí vklouzla do fáze slastného vychutnávání, které brzy završil vydatný spánek. Určitě si dnešní dar procházky prožije ve snovém provedení ještě několikrát. Budiž jí přáno.

   Jiného daru se dostalo Vencovi. Aby se nermoutil, že nemůže s námi na špacír, dali mu lepší postel. Takovou elektrickou, která ale s křeslem nemá společného nic než listy větrné elektrárny k potěše Bursíka. Sestřička přišla vysvětlit ovládání praktickou ukázkou, která ovšem nekončila scénkou poplatnou komediím, ale Vencovým spokojeným úsměvem zbaveným obav z nekonečných hodin ležení. Budiž mu přáno.

   Jitka byla obdarována pohledem na  pokroky Aničky. Ta by se ráda otočila na bříško, do kterého však ještě nestačila dorůst, takže na jeho překonání si  bude muset počkat. I snaha se však cení. Je jen otázkou krátkého času, kdy hračky v dosahu kolem přestanou být před ní bezpečné a Jitka láskyplně láteříc je bude sbírat po zemi. Budiž jí přáno.

   Mně vzal den iluze z domů z červených cihel, které na mě působily tak vstřícně příjemně. Nejsou to cihly prý, jsou to nalepené obdélníkové kachličky tvářící se jako cihla. Tak přicházím o iluze. Budiž přáno i mně.

   V pondělí, potažmo úterý a možná ve středu nebude připojení na net, tak se neděste, že se něco zlého děje. Nové články začnou hned navazovat, jak to bude možné.

  Zdraví

 Trojjediná

 

Poslední komentáře
16.07.2006 08:25:50: jitko, moc na vas myslim, nepotrebujete pomoci? Jana
11.07.2006 18:10:44: Venoushu, prestan si tam valet sunky a doval svoje pochroumany telo z5 do Brna, borti se me comp..:)
 
(c) 2007 Aňa a její jaterní rota