Anin deníCZek

Jak se nám žije po transplantaci jater

Občas-Blog

17. ledna 2007 - Další video, nebo co :-)

Tak nám pojišťovna odpověděla, že existuje pravidlo, které neumožňuje proplatit lékařský zásah v zahraničí, pokud u nás v CZ je možnost jej vykonat. Chápu, ochrana vnitřního trhu. Nicméně mi potvrdili, že to platí i v případě, že by se tento zásah mohl v zahraničí realizovat levněji. I tady chápu, stále se jedná o ochranu vnitřního trhu, ale kdo ochrání zdravý rozum, to už je jiná otázka :-).

Máme od pana profesora nafaxován seznam vyšteření, která se v rámci půlroční prohlídky dělají u nich. Z toho vyjdeme, vyšetření provedeme u nás v nemocnici a pak je prokonzultujeme s Hamburgem. Věřím, že to takto bude fungovat téměř stejně dobře, jako bychom byli na návštěvě přímo u pana profesora :-).

Anička zase pár deka přibrala, teď váží 10,8Kg. Je to vazba :-) Už začíná lozit po čtyřech, jupííí! Vím, máme kapánek zpoždění, ale kdo by neměl, prožít si to, co ona? Moc ráda se sama staví na obě nohy u stoliček a všeho, co je vyšší než je sama a skýtá to nějaké lákavé věci na prozkoumávání. Za chvíli zase začnu mít vážný strach o ubrus a věci na stole, ach jo ;-). Stromeček jsme již sklidili, protože i u něj se Aňa snažila postavit, ale chápete, že to nejde tak dobře. Jehličí jen lítalo...

V Brně nám řádí neštovice, takže naše nejstarší stále ještě nechodí do školky, aby něco nepřitáhla domů. Na další konzultaci ohledně očkování Aniny jdeme co nevidět.

Na závěr tu mám dvě videa, Aňa je kutil a pořád se věci snaží "kombinovat". Ne vždy však s úspěchem.

Tak se mějte a zase někdy papec, děcka! :-)

Poslední komentáře
27.02.2007 19:47:10: Dobrý den, prosím rodiče malé Aničky, zda by se mi mohli ozvat na telefonní číslo 777 565 868. V ...
 
(c) 2007 Aňa a její jaterní rota