Anin deníCZek

Jak se nám žije po transplantaci jater

Občas-Blog

30. července 2006 - Neděle na grilu

Ač to vypadá, že je Anina zakaboněná, je to jen zdání. To se kvůli vám snaží alespoň chvíli tvářit vážně - a moc jí to nejde :-). A jak se máme jinak? Opět horko, opět neděle, opět pohoda.  Anička doslova žere, přibrala od propuštění z Hamburgu přes 300g! Chápete, že ji začíná být lepší šatit, než živit. Velké pokroky zaznamenáváme i v technice jezení. Anína již potravu přijímá ústy zcela s přehledem. Na oběd zbaští klidně celou skleničku výživy a zapije to 120ml ředěné jablečné šťávy. Kaši pořádá po 150ml porcích a jako dezert okusí mámino mlíčko. Pak se člověk nediví, že přibírá.
Byli jsme na ultrazvuku u velmi zkušeného pana doktora v Bohunicích. Játra má Aní naprosto v pořádku, prokrvenost na jedničku, nic nenasvědčuje případným komplikacím. Tak to má být, tak je to správné :-). Na další sedánek jdeme za měsíc. 

Jelikož máme co dohánět po dvou měsících bez našich dvou šklebáků, pořádá se grilovací párty na zahradě za domem. Vezmeme bazének, přístřešek proti slunci (aby se nám Aninka neopalovala, imunosupresiva to nemají ráda), gril, všechny děti z domu a jde se na věc.
Víc toho dnes nenapíšu, reálný život je časově daleko náročnější, než ten viruální, hamburzký :-).

Zase někdy PAPEC, děcka!
Žádné komentáře
 
(c) 2007 Aňa a její jaterní rota